GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME İLE MUAYENE İMKANI

Görüntülü Doktor Görüşmesi Adımları

 • Online Görüşme Talep Formu Doldurun Formunuzu buradan doldurabilirsiniz. (Yada soldaki "Görüntülü muayene istiyorum" butonundan). Dilerseniz 0212 578 64 61’i arayarak Çağrı Merkezi yetkilimiz aracılığı ile de başvuru oluşturabilirsiniz.
 • Başvurunuz Onaylanır, Randevunuz Oluşturulur Provizyon ya da ödeme işlemi tamamlandığında randevunuzun onaylandığı bilgisi size verilir.
 • Doktorunuz Randevu Saatinde Sizi Arar Doktorunuz sizin tercih etmiş olduğunuz iletişim şekli ile (WhatsApp / FaceTime / Skype vb.) randevu saatinizde sizi görüntülü olarak arar ve görüşme başlar.
 • Görüşme Süresi Standart online görüşme süresi 20 dakikadır.
 • Fiziksel Muayene Zorunluysa Online görüşmede doktor, sağlık durumunuzu dikkate alarak fiziksel muayeneyi zorunlu görebilir. Bu durumda online görüşme için yapılan provizyon veya ödeme iptal edilir sadece poliklinik muayene için ödeme yada provizyon alınır.
 • Doktorunuz Reçete Yazarsa Doktorunuz gerekli görürse reçete yazar, gerektiğinde eczacınıza telefon ekranınızdan gösterebilir, isterseniz uygulama üzerinden eczacınızla da paylaşabilirsiniz.
 • Radyoloji Tetkikleri İstenirse Doktorunuz, radyoloji tetkikleri yapılması gerektiğine karar verirse hastaneye davet edilirsiniz.
 • Laboratuvar Tetkikleri İstenirse Doktorunuz laboratuvar tetkikleri yapmayı uygun görürse;

  - Özel sağlık sigortanız varsa ve hizmeti karşılıyor ise provizyon tarafımızca alınır.

  - Sigortanız karşılamıyorsa yukarıda belirtildiği gibi kredi kartıyla mail order, 3D Secure ya da nakit ödemede banka havalesi yöntemleri kullanılır.

  - Ödeme tamamlandığında mobil örnek alım ekibimiz bulunduğunuz yere gelerek örnek alma işlemini gerçekleştirir. Evden örnek alma hizmeti için ayrı bir ücret alınmaz.

 • Kontrol Görüşmesi Gerekirse Kontrol görüşmenizi de isterseniz görüntülü olarak yapabilirsiniz. Bu durumda size; “Online Doktor Görüşmesi Kontrol Randevusu” verilir. Poliklinik muayene hizmeti almış hastalarımız da kontrol muayenelerini online görüşme ile gerçekleştirebilirler.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Ekibimizin bir parçası olmak için ik@ekotom.com.tr adresine Bilgilerinizi veya Cv nizi ekleyerek gönderebilirsiniz.

Doktor aranan branşlarımız

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Üröloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Cildiye.
Acil Destek

Bizi 7/24 arayabilirsiniz

0212 578 64 61

Bir sorun mu var?

Lütfen bize yazın!