Kurumsal Bilgiler

2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.

Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi’nde Kardiyoloji, Dahiliye, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Radyoloji, Ruh ve Sinir Hastalıkları ( Psikiyatri ), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Dermatoloji (Cildiye), Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon branşlarında muayene ve tetkikleri yapılmaktadır. Ekokardiyografi, Efor Testi, EKG, Ritim ve Tansiyon Holter tetkikleri ile kalp hastalarımızın tedavisi yapılmaktadır.

Diabet, şeker, kolesterol ve tansiyon takibi, gebe takibi, tiroid hastalıkları tedavisi, Gastroskopi ve Kolonoskopi ,EMG,EEG tetkikleri uygulanmaktadır. Elektroterapi ve Isı Terapisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Fizik Tedavi hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diş muayeneleri, diş çekimi, dolgu ve kanal tedavisi, protez ve porselen uygulamaları, cilt bakımı, iğneli epilasyon, psikolog ve psikiyatri tedavileri merkezimizde mevcuttur. Ultrason, Renkli Doppler, Mammografi, Röntgen, Kemik Dansitometri, (MR)Emar, (BT)Tomografi, Böbrek Taşı Kırma (ESWL), Kan Tahlilleri işlemleri merkezimizde yapılmaktadır.


Ailenizin sağlık merkezi olan Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, güler yüzlü, kaliteli ve doğru tedavi ile Gaziosmanpaşa’da hizmetinizde.
Acil Destek

Bizi 7/24 arayabilirsiniz

0212 578 64 61

Bir sorun mu var?

Lütfen bize yazın!