Kurumsal Bilgiler

Kişisel Verilerin Korunması İşlenmesi Hakkında Açık Rıza Metni HASTANE tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamında hazırlanmış olan “HASTANE MİSAFİR AYDINLATMA METNİ”nin (“Aydınlatma Metni”) tamamını okudum, anladım ve hangi kişisel verilerimi ne şekilde işlediği ve açık rızamı dilediğim zaman herhangi bir sınırlamaya tabi olmaksızın geri alabileceğim hakkında bilgi sahibi oldum. Bu kapsamda Aydınlatma Metni içeriğinde açık rızamın alınması gerektiği belirtilen işleme faaliyetleri için; kişisel verilerimin belirtilen amaçlarla sınırlı olmak kaydıyla, gerekli olan azami süre ve herhalde kanuni zamanaşımı süreleri kadar muhafaza edilerek işlenmesine ve belirtilen kişilere aktarılmasına özgür irademle onay verdiğimi, HASTANE tarafından bu işleme faaliyetleri hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış olarak bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim. HASTANE tarafından Aydınlatma Metni içerisinde yer alan çağrı merkezi gibi veri işleyen hizmet sağlayıcılarına kişisel verilerimin aktarılmasına misafir hizmetlerine sözlü beyan ettiğim kod ile açık rıza verdiğimi kabul ve beyan ederim.

2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.

Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi’nde Kardiyoloji, Dahiliye, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Radyoloji, Ruh ve Sinir Hastalıkları ( Psikiyatri ), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Dermatoloji (Cildiye), Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon branşlarında muayene ve tetkikleri yapılmaktadır. Ekokardiyografi, Efor Testi, EKG, Ritim ve Tansiyon Holter tetkikleri ile kalp hastalarımızın tedavisi yapılmaktadır.

Diabet, şeker, kolesterol ve tansiyon takibi, gebe takibi, tiroid hastalıkları tedavisi, Gastroskopi ve Kolonoskopi ,EMG,EEG tetkikleri uygulanmaktadır. Elektroterapi ve Isı Terapisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Fizik Tedavi hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diş muayeneleri, diş çekimi, dolgu ve kanal tedavisi, protez ve porselen uygulamaları, cilt bakımı, iğneli epilasyon, psikolog ve psikiyatri tedavileri merkezimizde mevcuttur. Ultrason, Renkli Doppler, Mammografi, Röntgen, Kemik Dansitometri, (MR)Emar, (BT)Tomografi, Böbrek Taşı Kırma (ESWL), Kan Tahlilleri işlemleri merkezimizde yapılmaktadır.


Ailenizin sağlık merkezi olan Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, güler yüzlü, kaliteli ve doğru tedavi ile Gaziosmanpaşa’da hizmetinizde.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Ekibimizin bir parçası olmak için ik@ekotom.com.tr adresine Bilgilerinizi veya Cv nizi ekleyerek gönderebilirsiniz.

Doktor aranan branşlarımız

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Üröloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Cildiye.
Acil Destek

Bizi 7/24 arayabilirsiniz

0212 578 64 61

Bir sorun mu var?

Lütfen bize yazın!