Tıbbi Bölümlerimiz

Biyokimya Laboratuvarında klinik hekimlerin isteği olan testler büyük bir titizlik ve uluslararası kabul görmüş yöntemler ve kabul edilebilir hata hudutları içerisinde çalışılmaktadır. Bu anlayışımız çerçevesinde tanı, takip, risk ve prognoz belirlemeye yönelik Biyokimya Laboratuvarı hizmetlerimizin ekip çalışması ile hasta odaklı olarak devam ettirilmektedir.

Kalite kontrol politikamız

Klinik laboratuvarcılık alanında internal ve eksternal kalite kontrol uygulamaları doğru ve güvenilir sonuçlar elde etmek için mutlak gereklidir. Biyokimya Laboratuvarımızda her gün her parametre için mutlaka internal kalite kontrol yapılarak verilen sonuçların tekrarlanabilirliği ve güvenirliliği test edilmektedir. Ayrıca test sonuçlarının doğruluğunun objektif olarak değerlendirilmesi için de dünyanın en geniş katılımlı programları olan CAP (College of American Pathologists), RIQAS, LABPT ve QKNEQAS dış kalite kontrol programlarına üyeliğimiz devam etmektedir.

Ayrıca kurumumuz dünyada otorite kabul edilen bağımsız akreditasyon kurumları olan Joint Commission International (JCI) ve  ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi tarafından da belli dönemlerde denetlenmektedir. Son olarak Mart 2018 de JCI denetimimiz gerçekleşmiş ve %99 luk başarı ile akreditasyon belgemiz yenilenmiştir.

Test Panellerimiz

Biyokimya Laboratuvarımızda birçok rutin ve spesifik testler özel kitler ve otonalizörlerle çalışılmaktadır.
Biyokimya Laboratuvarımızda çalışılan test grupları şunlardır:

- Biyokimya ve Elektrolit
- Hormon- Seroloji
- Tümör belirteçleri
- Nöroinflamatuvar panel
- Hematoloji
- Koagülasyon
- İdrar ve gaita analizler
- Toksikoloji analizleri
- İlaç düzeyleri (TDM)

Acil Destek

Bizi 7/24 arayabilirsiniz

0212 578 64 61

Bir sorun mu var?

Lütfen bize yazın!