Tıbbi Bölümlerimiz

Üroloji, erkek ve kadının idrar yolu hastalıklarının (böbrek, üreter, mesane, prostat, üretra) ve erkeğin cinsel ve fertilite (çocuk sahibi olma) hastalıklarını (testis, penis; kısırlık veya cinsel sorunlar) idrar kaçırma hastalıkları ve tedavisini inceleyen ve  tedavi eden bilim dalıdır.

Üroloji hastalıkları gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemlerini için deneyimli ve Uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Ürolojik hastalıkların tedavisi doktorun bilgi ve biriminin yanında girişimsel işlemlerde yeni ve inovatif teknoloji kullanımını gerektirir. Hastanemizde teknoloji ve tecrübe gerektiren minimal invaziv ürolojik cerrahiler endoskopik ve laparoskopik olarak gerçekleştirilmektedir. Prostat ve taş hastalıklarının endoskopik (vücudun doğal boşluklarını kullanarak yapılan işlemler) tedavisi holmium lazer ve plazmakinetik kullanılarak yapılmaktadır. Varikosel cerrahisi gene dünyadaki altın standart olan mikrocerrahi kullanılarak yapılmaktadır. Kanser ameliyatları hastalığa bağlı olarak laparoskopik ve endoskopik olarak gerçekleştirilmektedir. Erkek cinsel problemleri (sertleşme, erken boşalma)  için gereken bütün tanı (hormon tahlilleri, penil Doppler) ve tedavi (ilaç tedavisi, şok dalga tedavisi, enjeksiyon ve ameliyat ile penil protez) yöntemleri kullanılmaktadır.

ÜROLOJİ KONULARI
İdrar Kaçırma Tedavisi
Böbrek ve İdrar Yolu Hastalıkları
Mesane (İdrar Kesesi) Hastalıkları
Prostat Hastalıkları
Penis ve Testislerin Hastalıkları
Erkeklerde Zührevi Hastalıklar
Çocuk Ürolojisi
Jinekolojik Üroloji
Endoskopik Üroloji
İmpotans (İktidarsızlık)
Erkeklerde İnfertilite (Kısırlık)
Sistoskopi
Üreteroskopi

Acil Destek

Bizi 7/24 arayabilirsiniz

0212 578 64 61

Bir sorun mu var?

Lütfen bize yazın!