Hakkımızda

ÖZEL EKOTOM CERRAHİ TIP MERKEZİ

            2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.

               Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi’nde Kardiyoloji, Dahiliye, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Radyoloji, Psikiyatri, Kadın Doğum, Kulak Burun Boğaz, Üroloji,Dermatoloji (Cildiye), Ortopedi, Diş Sağlığı branşlarında muayene ve tetkikleri yapılmaktadır. Ekokardiyografi, Efor Testi, EKG, Ritim ve Tansiyon Holter tetkikleri ile kalp hastalarımızın tedavisi yapılmaktadır. Diabet, şeker, kolesterol ve tansiyon takibi, gebe takibi,  tiroid hastalıkları tedavisi, Gastroskopi ve Kolonoskopi ,EMG,EEG tetkikleri uygulanmaktadır. Elektroterapi ve Isı Terapisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Fizik Tedavi hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diş muayeneleri, diş çekimi, dolgu ve kanal tedavisi, protez ve porselen uygulamaları, cilt bakımı, iğneli epilasyon, psikolog ve psikiyatri tedavileri merkezimizde mevcuttur. Ultrason, Renkli Doppler, Mammografi, Röntgen, Kemik Dansitometri, (MR)Emar, (BT)Tomografi, Böbrek Taşı Kırma (ESWL), Kan Tahlilleri işlemleri merkezimizde yapılmaktadır.

             Ailenizin sağlık merkezi olan Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, güler yüzlü, kaliteli ve doğru tedavi ile Gaziosmanpaşa’da hizmetinizde.

 

 

 

 

Adres: Merkez Mah. Huzur Sk. No:6 Gaziosmanpaşa İstanbul

Randevu Telefonları: 0212 578 64 61-62

 

(MERKEZİMİZ HAFTA İÇİ SAAT:19:00, CUMARTESİ SAAT:14:00 e KADAR HİZMET VERMEKTEDİR.)

 

 BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP ETMEK İÇİN :

 * facebook.com/ekotom  

 

SGK (SSK, BAĞKUR,EMEKLİ SANDIĞI) VE DEVLET MEMURLARI HASTALARINA HİZMET VERİLMEKTEDİR

Randevu formumuzu kullanarak online olarak randevu alabilirsiniz.